Go die
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Про морган най-големия глупак от наи големите глупаци в сървъра

4 posters

Go down

Про морган най-големия глупак от наи големите глупаци в сървъра Empty Про морган най-големия глупак от наи големите глупаци в сървъра

Писане  Monsta Вто Дек 08, 2009 9:59 pm

Абе тоя ркона (хоста) .. за още по глупавите - "ГЛАВНИЯ", както обичат да казват глупавите ламери ... та тоя пич да не е на 12 години ?
Кви са тия глупаци кви са тия флагове, кви са тия цветове и център текстове ?
Тфа ли е да си админ ?????? да пишеш в зелено или бяло, по средата на екрана, за да те видят всички че си админ ?
Тфа ли е да си админ .... да играеш постоянно и да не гледаш кво става, да спектриш "съмнителните" само когато някой ти е пръснал главата и си мъртав ????
И ква е таа уникална ли банална ли е ?!?!?!? тя не знае за кво става въпорс, ама знае как се пише .. "mlk"?
Ами тоя Про Морган ... кфо е тва същество загубено малко ?
Ей пич Админ си за да следиш играта, а не да ми се лензиш на уникалните и глупавите момичета къде са влезнали да поцъкат и да ме занимаваш с твойте глупави целувчици мило, котенце и бла бла ... глупак !!!
Кво си се разписал с огромните бели букви посредата на екрана, 10 пъти ти казвам че еди кой си е хак (и другите също) а ти се лензиш с некфи 12 годишни. И защо трябва аз или някой друг да ти казва че има хакери бе ГЛУПАК нали си админ ????
Или ти знаеш да кикваш за обида ???? и то когато предизвикаш някойго да те обиди, като се правиш на некъф шеф ?
Що сте такива малки паляци бе ... некъф глупак скиНер* пък се разписал на ALL .. вика аз съм админ ама нямам за бан ... каф админ си бе банан .... пишеш в зелено и се хвалиш пред другите глупаци, че имаш права ... И ТИ СИ ГЛУПАК!
и кви са тия банове с по 1000 мниути 200 минути, вие побъркахте ли се ??? страх ви е да не си загубите хората в сървъра ли кво ?
Хоста трябва или да е яко зле или изобщо да не влиза в сървъра, за да види колко е смешно положението с така наречените му "Амдмини".
Които са мноо силни на тема -кик за обида- и предупреждения разни гупави , закани и не знам си кво !

Monsta

Брой мнения : 10
Join date : 06.12.2009

Върнете се в началото Go down

Про морган най-големия глупак от наи големите глупаци в сървъра Empty Re: Про морган най-големия глупак от наи големите глупаци в сървъра

Писане  |X3-Morgan-PRO| Пет Дек 11, 2009 9:28 pm

Monsta написа:Абе тоя ркона (хоста) .. за още по глупавите - "ГЛАВНИЯ", както обичат да казват глупавите ламери ... та тоя пич да не е на 12 години ?
Кви са тия глупаци кви са тия флагове, кви са тия цветове и център текстове ?
Тфа ли е да си админ ?????? да пишеш в зелено или бяло, по средата на екрана, за да те видят всички че си админ ?
Тфа ли е да си админ .... да играеш постоянно и да не гледаш кво става, да спектриш "съмнителните" само когато някой ти е пръснал главата и си мъртав ????
И ква е таа уникална ли банална ли е ?!?!?!? тя не знае за кво става въпорс, ама знае как се пише .. "mlk"?
Ами тоя Про Морган ... кфо е тва същество загубено малко ?
Ей пич Админ си за да следиш играта, а не да ми се лензиш на уникалните и глупавите момичета къде са влезнали да поцъкат и да ме занимаваш с твойте глупави целувчици мило, котенце и бла бла ... глупак !!!
Кво си се разписал с огромните бели букви посредата на екрана, 10 пъти ти казвам че еди кой си е хак (и другите също) а ти се лензиш с некфи 12 годишни. И защо трябва аз или някой друг да ти казва че има хакери бе ГЛУПАК нали си админ ????
Или ти знаеш да кикваш за обида ???? и то когато предизвикаш някойго да те обиди, като се правиш на некъф шеф ?
Що сте такива малки паляци бе ... некъф глупак скиНер* пък се разписал на ALL .. вика аз съм админ ама нямам за бан ... каф админ си бе банан .... пишеш в зелено и се хвалиш пред другите глупаци, че имаш права ... И ТИ СИ ГЛУПАК!
и кви са тия банове с по 1000 мниути 200 минути, вие побъркахте ли се ??? страх ви е да не си загубите хората в сървъра ли кво ?
Хоста трябва или да е яко зле или изобщо да не влиза в сървъра, за да види колко е смешно положението с така наречените му "Амдмини".
Които са мноо силни на тема -кик за обида- и предупреждения разни гупави , закани и не знам си кво !


Така понеже си много знаеш това като си админ не значи като че някой ти каже че има хак че веднага трябва а да го бан и 2ро това че ти мислиш че е хакер не значи че е хакер някой .. (ако имаш проблем с това не сам виновен ..а на тема "мило зайче и т.н това не ти влиза в работата и също така не играя толкова колко гледам тка че не ми давай акъл точно на мене понеже има др админи който изобщо не си вършат работата .. ) помисли над това което сам казал и после пиши /btw а на тема псуване .. не е забранено но аз не сам от тия дето гледат правилата .... този който псува зима слай кик и най лошото бан ... ако не си съгласен ... ) нищо лично п.п silent И се научи да пишеш грамотно Smile

|X3-Morgan-PRO|

Брой мнения : 4
Join date : 10.11.2009
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Про морган най-големия глупак от наи големите глупаци в сървъра Empty ГЛупак

Писане  MonstaRr Нед Дек 13, 2009 7:33 pm

абе ти ли ми говориш за правопис бе балък. Я си погледни отговора, който си писал. Нито граматически правилно си го написал, нито правописа ти е правилен. Тва че бегаш от даскало за да играеш CS не означава, че трябва да останеш неграмотен за цял живот .. вземи ти се замисли над това, което ти казвам .
А що се отнася до тва къв админ си и кви правила спазваш и не спазваш изобщо не ме интересува.
Просто исках да ти кажа, че си мега зле, банваш ме защото ме мислиш за хак. А когато има хак в сървъра ти и останалите админи реагирате само, като пишете на останалите юзери, дая не обиждат, псуват и т.н. вместо да минеш спек и да го гледаш. Глупав си глупав ще си останеш, ако не започнеш да посещаваш редовно часовете в даскало.
Специално в тоя сървър признавам само b0tev и NOJARA IS THE BEST. Will също, но той рядко влиза, но поне като влезне веднага взима мерки. Останалите, които не съм изброил, като incredible, pro morgan, xYbaBeLka и т.н. са чиста проба спамери и ламери, които само пишат за да се покажат, че са админи.
И много сте смешни с тия вотове "тоя хак ли е" да/не/нз ... глупаци, не са научили амх-а, пък тръгнали да пускат вотове. И дори и да се пусне правилно вота с правилна номерация на отговорите с под позиции 1,2,3 .. къф е смисъла да се пуска подобен вот ?????
И подобни votes не се пускат по време на пазара, защото всеки в този момент си пазарува натискайки цифрите и в такъв случай вота е не е ефективен.
И като цяло става въпрос за това, че повече пишете и се правите на шефове от колкото да вършите полезна работа. Понякога с арогантното си поведение дори и предизвиквате някои да ви обиди, само и само да можете да се възползвате от правата си за да доминирате над него с поредния слай или кик.
Друго нещо мога да ви кажа, относно .. "стига сте срали, който е камп ще го слай" :
1-во когато няма заложена c4 CT може да си прави каквото и където си поиска, тва че някои балъци терористи не си използват радара и не могат да си намерят c4 си е друг, лично техен проблем.
2-ро понякога се налага да спреш на едно място и да изчакаш да се появят противниците, особено в случаите в които си следиш играта и си наясно къде има хора, от къде ще дойдат и т.н.

И нещо друго да ти кажа лично на теб :
Тва че си ти си тъп и не я разбираш играта, не значи че и останалите са като теб. Аз те убивам и ти си в шок и не знаеш как и от къде съм те убил, веднага минаваш да ме гледаш .. да глупако гледай ме, но преди да цъкнеш върху мен, си изпуснал толкова много неща, които аз съм забелязал и знам от къде точно ще дойде някой и като го убия през стената и ти си толкова тъп, че веднага го приемаш за ХАК.

MonstaRr
Гост


Върнете се в началото Go down

Про морган най-големия глупак от наи големите глупаци в сървъра Empty Re: Про морган най-големия глупак от наи големите глупаци в сървъра

Писане  Cs-urBaN Сря Май 26, 2010 1:15 pm

съгласен съм с монста понеже морганчо не знае какво е да си админ банва на поразия нямам какво д.р. да кажа
Cs-urBaN
Cs-urBaN

Брой мнения : 4
Join date : 09.05.2010
Age : 29
Местожителство : Bapна

Върнете се в началото Go down

Про морган най-големия глупак от наи големите глупаци в сървъра Empty Re: Про морган най-големия глупак от наи големите глупаци в сървъра

Писане  metorullz Съб Дек 25, 2010 1:57 pm

Не съм играл от доста време в този сървър, но като гледам пак са сложили "админи" на килограм! Уил я се хвани и седни за 2-3 дена и ги разпердушини всичките админи тука. То всеки се е*ава за всичко...... нито работата си гледат, само лафят и на всичкото отгоре се правят на много оборотни, и много разбиращи! Един пич беше постнал преди как да играеме в този сървър:
1во- Когато почваш да стреляш някого трябва да го предупредиш.
2ро- Не ползвай радара си!
3то- Не пускай саунд
4то- Не се цели в главата
5то- Не дупчи през стената, дори ако е ОЧЕИЗВАДНО , че има някой там.
6то- Следваи горепосочените правила и си Номер 1 тука!


Найс, а !? Smile

metorullz

Брой мнения : 2
Join date : 22.12.2010

Върнете се в началото Go down

Про морган най-големия глупак от наи големите глупаци в сървъра Empty Re: Про морган най-големия глупак от наи големите глупаци в сървъра

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите