Go die
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Не на админската некъдърност и своеволия

Go down

Не на админската некъдърност и своеволия Empty Не на админската некъдърност и своеволия

Писане  nevabepeace Пет Юни 04, 2010 3:37 pm

Ако искате да постигнете нещо повече и сървара да просперира а не да е поредното сърварче което знаини и незнаини админченца видели се с права и си правят квото искат осаществяваите по голям контрол. Тва ще рече стоп на кикването или банването без причини , ползването на правата за чат и демонстрации на комплекси , (аз коля аз беся) или неоснователни банове по неясни причини например че си убил админчето (което ми се случи лично) също трябва да бъде предотвеатено , Например след бан да се качва или кратко демо на баннатия или поне админчетата да опишат причините за които е бил баннат играча във форума та тои да може да се защити... Към дадения момент сървъра е див запад и тва няма да доведе до нищо добро а като и гледам и форумът не се използва много .. което също е предпоставка за бързо самоунищожаване на Go Diе ...

Искренно Ваш Smile : PAFF (туко що баннат за игра с несаществуващ "wall hack" от "компетентно" админче )бб

nevabepeace

Брой мнения : 1
Join date : 26.05.2010

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите