Go die
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Искаш да бъдеш АДМИН?!

+20
Cs-urBaN
Inlove MNML Sound Music
Scarface
vassko
Monsta
Rwh7
mart0*
Ynikalna
Artic Wolf
filmiraN
DrUnK
owNzz.nzZz :P
|X3-Morgan-PRO|
NoJaRa
Dominatrix
nNb.SOB13SK1
markss
DeaGLe PoweR
WorldStar
Will
24 posters

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Go down

Искаш да бъдеш АДМИН?! - Page 2 Empty Re: Искаш да бъдеш АДМИН?!

Писане  vassko Вто Дек 08, 2009 8:41 pm

1.vasko nikami e [BG]MaHuaKa[BG]
2.na 13 godini
3.igraq cs 2 godini i polovina.v sarvara vi iimam opit 6 meseca
4.http://www.impulse.bg/MaHuaKa1 snimkata e stara zatova pi6e 12

vassko

Брой мнения : 1
Join date : 08.12.2009

Върнете се в началото Go down

Искаш да бъдеш АДМИН?! - Page 2 Empty Monsta

Писане  Monsta Вто Дек 08, 2009 9:58 pm

Абе тоя ркона (хоста) .. за още по глупавите - "ГЛАВНИЯ", както обичат да казват глупавите ламери ... та тоя пич да не е на 12 години ?
Кви са тия глупаци кви са тия флагове, кви са тия цветове и център текстове ?
Тфа ли е да си админ ?????? да пишеш в зелено или бяло, по средата на екрана, за да те видят всички че си админ ?
Тфа ли е да си админ .... да играеш постоянно и да не гледаш кво става, да спектриш "съмнителните" само когато някой ти е пръснал главата и си мъртав ????
И ква е таа уникална ли банална ли е ?!?!?!? тя не знае за кво става въпорс, ама знае как се пише .. "mlk"?
Ами тоя Про Морган ... кфо е тва същество загубено малко ?
Ей пич Админ си за да следиш играта, а не да ми се лензиш на уникалните и глупавите момичета къде са влезнали да поцъкат и да ме занимаваш с твойте глупави целувчици мило, котенце и бла бла ... глупак !!!
Кво си се разписал с огромните бели букви посредата на екрана, 10 пъти ти казвам че еди кой си е хак (и другите също) а ти се лензиш с некфи 12 годишни. И защо трябва аз или някой друг да ти казва че има хакери бе ГЛУПАК нали си админ ????
Или ти знаеш да кикваш за обида ???? и то когато предизвикаш някойго да те обиди, като се правиш на некъф шеф ?
Що сте такива малки паляци бе ... некъф глупак скиНер* пък се разписал на ALL .. вика аз съм админ ама нямам за бан ... каф админ си бе банан .... пишеш в зелено и се хвалиш пред другите глупаци, че имаш права ... И ТИ СИ ГЛУПАК!
и кви са тия банове с по 1000 мниути 200 минути, вие побъркахте ли се ??? страх ви е да не си загубите хората в сървъра ли кво ?
Хоста трябва или да е яко зле или изобщо да не влиза в сървъра, за да види колко е смешно положението с така наречените му "Амдмини".
Които са мноо силни на тема -кик за обида- и предупреждения разни гупави , закани и не знам си кво !

Monsta

Брой мнения : 10
Join date : 06.12.2009

Върнете се в началото Go down

Искаш да бъдеш АДМИН?! - Page 2 Empty Re: Искаш да бъдеш АДМИН?!

Писане  Scarface Сря Дек 16, 2009 9:25 pm

Здравейте, съфорумци!
Казвам се Валентин. В играта никнейма ми е Scarface... На 14 години съм от София. През свободното си време играя ЦС главно в Go Die. Играя играта от няколко години, бил съм админ в няколко не чак толко известни сървъри. Знам командите и съм наясно какво да правя с хакерите. Разпознавам уоллове, сидита и тем подобни. Бих искал да помогна на сървъра, тъй като вече много често засичам хакчета които няма кой да ги банне Smile

Scarface

Брой мнения : 2
Join date : 16.12.2009

Върнете се в началото Go down

Искаш да бъдеш АДМИН?! - Page 2 Empty Re: Искаш да бъдеш АДМИН?!

Писане  Inlove MNML Sound Music Нед Яну 24, 2010 11:23 pm

1.Inlove MNML Sound Music - Казвам се Ники
2.Години: 17
3.В ComNet или предишното име Optic-com бил съм модератор над година и половина имам добри познания с амх амх-Х както и към форуми но това друга тема както и към още няколко серверчета.
4.Искаш да бъдеш АДМИН?! - Page 2 19659114503148061316722 аз съм с средния пръст

Inlove MNML Sound Music

Брой мнения : 1
Join date : 24.01.2010

Върнете се в началото Go down

Искаш да бъдеш АДМИН?! - Page 2 Empty Re: Искаш да бъдеш АДМИН?!

Писане  Cs-urBaN Нед Май 09, 2010 3:08 pm

Здравейте

1. Име. -Казвам се Даниел на 14г.
никът ми в цс е Necrosis
2. Опит - играя цс от 5 г. бил съм админ в няколко сървара нямало е кой знае колко оплаквания от мен само веднъж когато бях за пръв път админ без да искам баннах всички хора в сервера който играеха разбира се Very Happy Very Happy Very Happy и ми отнеха правата Разпознавам хаковете много лесно !!! знам всички нужни команди за да давам нужното наказание
3. Снимка /
Cs-urBaN
Cs-urBaN

Брой мнения : 4
Join date : 09.05.2010
Age : 29
Местожителство : Bapна

Върнете се в началото Go down

Искаш да бъдеш АДМИН?! - Page 2 Empty Искам да бъда админ

Писане  Phantom Съб Юни 12, 2010 10:32 am

1.Име - Атанас Петромилов Златев

2.Години - 15

3.Опит - Имам добър опит.Бил съм админ в много сървъри IVO X - Go die ( nick: D!am0nD) ro-ni ! Бях админ в IVO X ro-ni, бяха доволни от мен, нямаше проблем в годините ми. Разпознавам хакове, също различавам добър играч от cheat.Най използваните хакове в момента са Aimbot и Wallhack! Няма да имам проблем при разпознаването им.

4.Снимка/Линк

Phantom
Гост


Върнете се в началото Go down

Искаш да бъдеш АДМИН?! - Page 2 Empty Павел - Админ

Писане  csa Вто Юни 29, 2010 6:52 pm

Здравейте дами и господа ( и деца ) Very Happy .
Казвам се Павел Кацаров от град Сливен (ученик).
На 14 години съм имам основно образование даже ме приеха в езикова гимназия Very Happy Cool .
Ник в сървъра : DobaP Be4eP GaHuo (стар ник mC-Pc ) бях админ даже ако се сещате , махнахте ми правата , защото не влизах в сървъра ви :
Причина : учех доста за да ме приемат в престижна гимназия , може да съм влизал в месеца 3 пъти и найстена с право ми махнахте правата за какво ви е админ който не влиза !! Но вече постигнах свойте цели и смятам да бъда един найстена добър и редовен админ . Независи от мен дали ще получа права , но благодаря че ми прочетохте кандидатурата за администратор на сървъра ви !

Мой pic :

csa
Гост


Върнете се в началото Go down

Искаш да бъдеш АДМИН?! - Page 2 Empty Павел - Админ

Писане  mC-Pc Вто Юни 29, 2010 6:58 pm

csa написа:Здравейте дами и господа ( и деца ) Very Happy .
Казвам се Павел Кацаров от град Сливен (ученик).
На 14 години съм имам основно образование даже ме приеха в езикова гимназия Very Happy Cool .
Ник в сървъра : DobaP Be4eP GaHuo (стар ник mC-Pc ) бях админ даже ако се сещате , махнахте ми правата , защото не влизах в сървъра ви :
Причина : учех доста за да ме приемат в престижна гимназия , може да съм влизал в месеца 3 пъти и найстена с право ми махнахте правата за какво ви е админ който не влиза !! Но вече постигнах свойте цели и смятам да бъда един найстена добър и редовен админ . Независи от мен дали ще получа права , но благодаря че ми прочетохте кандидатурата за администратор на сървъра ви !

Мой pic : [url] http://www.prikachi.com/images/86/2278086C.jpg [/url]

Всъщност това е моя кандидатура просто забравих да вляза като я пусках сорри .

mC-Pc

Брой мнения : 1
Join date : 29.06.2010

Върнете се в началото Go down

Искаш да бъдеш АДМИН?! - Page 2 Empty Re: Искаш да бъдеш АДМИН?!

Писане  br3ak3r Сря Юли 14, 2010 10:56 pm

Здравейте!
1. Казвам се Тихомир { b.Y breakeR}
2. На 13 год. съм (надявам се възраста не е проблем)
3. Играя от 2 години CS 1.6. Не бих казал, че имам много опит, но съм бил админ в 2-3 сървара не много популярни, но влизаха доста играчи и незнам дали са били доволни от мен не са ме обсъждали. Запознат съм с АМХ командите.
4. Нямам снимка.
Надявам се да ме удобрите. Smile

br3ak3r

Брой мнения : 3
Join date : 14.07.2010

Върнете се в началото Go down

Искаш да бъдеш АДМИН?! - Page 2 Empty Re: Искаш да бъдеш АДМИН?!

Писане  duB 3aeK Пет Юли 16, 2010 7:59 pm

1.Име/Ник в игра: Кристиян (само Крис) ник: drB '-duB 3aeK

2.Години - 14 и 7 месеца

3.Опит : Играя цс от 3 год.

4.Снимка/Линк : Нямам.

duB 3aeK

Брой мнения : 1
Join date : 16.07.2010

Върнете се в началото Go down

Искаш да бъдеш АДМИН?! - Page 2 Empty Re: Искаш да бъдеш АДМИН?!

Писане  metorullz Сря Дек 22, 2010 8:57 am

1. Име- Методи Желязков, на 18 години от гр. Пазарджик
2. Никнейм- ZzZombie^ , а предишният ми ник тука бе6е: Kenny*
3. Опита ми в цс започва от далечната 1999-2000г.
4. Не съм бил администратор в много сървъри като по-горе посочените кандидати, но командите, които са необходими за да се справям с работата пък и разпознаването на измамниците, които гъмжи от тях е по моята част.
5. Снимка- https://s879.photobucket.com/albums/ab357/metorullz/?action=view&current=1.jpg


Благодаря Ви за отделеното внимание и че евентуално (EVN Bulgaria Very Happy ) ще ме одобрите за администратор във вашият/вашите сървъри.

ПС: Мисля, че преди няколко месеца, когато играех тука имаше .... да го наречем промоция- първите петима във форума, които имаха най-много постове(като оставим на страна спама) ставаха администратори. Тогава бях на 2-ро място ако не се лъжа, но после сървъра беше спрян и Уил го нямаше... въобще пълна какафония! Ако още важи, в което се съмнявам, бихте могли да съкратите процедурата ? pirat

metorullz

Брой мнения : 2
Join date : 22.12.2010

Върнете се в началото Go down

Искаш да бъдеш АДМИН?! - Page 2 Empty Re: Искаш да бъдеш АДМИН?!

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 2 от 2 Previous  1, 2

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите