Go die
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Предложения

3 posters

Go down

Предложения Empty Предложения

Писане  Will Вто Ное 10, 2009 12:11 pm

За предложения и идеи правилното място е тука.Съобщете ни своите идеи за да бъдат сърварите ни наистина добри!
Will
Will
Admin

Брой мнения : 24
Join date : 10.11.2009
Age : 31
Местожителство : Sofia

http://go-die.omgforum.net

Върнете се в началото Go down

Предложения Empty Re: Предложения

Писане  DrUnK Съб Ное 14, 2009 11:55 am

Will napravi 1 aim server na go die 6te vidi6 6te ima yspeh Smile

DrUnK

Брой мнения : 2
Join date : 13.11.2009

Върнете се в началото Go down

Предложения Empty Re: Предложения

Писане  Will Нед Ное 15, 2009 11:28 pm

DrUnK написа:Will napravi 1 aim server na go die 6te vidi6 6te ima yspeh Smile

Стига да намеря хост с удоволствие ще ви пусна едно аим сървърче ! study
Will
Will
Admin

Брой мнения : 24
Join date : 10.11.2009
Age : 31
Местожителство : Sofia

http://go-die.omgforum.net

Върнете се в началото Go down

Предложения Empty предлагам да ми махнете бана

Писане  Monsta Нед Дек 06, 2009 10:03 pm

morgan симпатяга, аз съм Monsta. Банна ме преди малко, имам множество демота от вера и оня ден, днеска реших да не записвам защото яко ми засича некво.
на 22 години съм, мислиш ли, че ми е нужен хак братле ?
Та аз даже не знам как им се вика там лол айм не ги различавам сидита разни
Ако искаш мога да ти пратя малко демота от тези дни в сървъра, нарочно съм ги направил кратки, между другото има и хакери на тях, който съм спектрил докъто съм бил деад
Тва че съм те убил няколко пъти по странен за теб начин не ме прави хакер.
А конкретно за фрага който ме банна, ти идваш от тъмно аз съм на В и те увам как идваш, за това запонах да дървя докъто се покашеш, взех ти само 10 дмг, ама ти пък ме уби .
Абе не знам, прецени си дали да ми махнеш бана или не
Надявам се поне малко да размишляваш и да си направиш сметката, че играя 70% на радар, 20 % на звук и останалите 10 % стрелба. И играя от лап топ, от който ми е мега странна резол'цията и за тва съм токо слаб, иначе немаше да има кой да ми опонира в сървъра, ако бех на персонален настолен комп с добра конфигурация Wink

Monsta

Брой мнения : 10
Join date : 06.12.2009

Върнете се в началото Go down

Предложения Empty Глупави админи

Писане  Monsta Вто Дек 08, 2009 10:00 pm

Абе тоя ркона (хоста) .. за още по глупавите - "ГЛАВНИЯ", както обичат да казват глупавите ламери ... та тоя пич да не е на 12 години ?
Кви са тия глупаци кви са тия флагове, кви са тия цветове и център текстове ?
Тфа ли е да си админ ?????? да пишеш в зелено или бяло, по средата на екрана, за да те видят всички че си админ ?
Тфа ли е да си админ .... да играеш постоянно и да не гледаш кво става, да спектриш "съмнителните" само когато някой ти е пръснал главата и си мъртав ????
И ква е таа уникална ли банална ли е ?!?!?!? тя не знае за кво става въпорс, ама знае как се пише .. "mlk"?
Ами тоя Про Морган ... кфо е тва същество загубено малко ?
Ей пич Админ си за да следиш играта, а не да ми се лензиш на уникалните и глупавите момичета къде са влезнали да поцъкат и да ме занимаваш с твойте глупави целувчици мило, котенце и бла бла ... глупак !!!
Кво си се разписал с огромните бели букви посредата на екрана, 10 пъти ти казвам че еди кой си е хак (и другите също) а ти се лензиш с некфи 12 годишни. И защо трябва аз или някой друг да ти казва че има хакери бе ГЛУПАК нали си админ ????
Или ти знаеш да кикваш за обида ???? и то когато предизвикаш някойго да те обиди, като се правиш на некъф шеф ?
Що сте такива малки паляци бе ... некъф глупак скиНер* пък се разписал на ALL .. вика аз съм админ ама нямам за бан ... каф админ си бе банан .... пишеш в зелено и се хвалиш пред другите глупаци, че имаш права ... И ТИ СИ ГЛУПАК!
и кви са тия банове с по 1000 мниути 200 минути, вие побъркахте ли се ??? страх ви е да не си загубите хората в сървъра ли кво ?
Хоста трябва или да е яко зле или изобщо да не влиза в сървъра, за да види колко е смешно положението с така наречените му "Амдмини".
Които са мноо силни на тема -кик за обида- и предупреждения разни гупави , закани и не знам си кво !

Monsta

Брой мнения : 10
Join date : 06.12.2009

Върнете се в началото Go down

Предложения Empty Re: Предложения

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите