Go die
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Оплаквания

+4
|X3-Morgan-PRO|
markss
Dominatrix
Will
8 posters

Go down

Оплаквания Empty Оплаквания

Писане  Will Вто Ное 10, 2009 12:13 pm

Ако имате някакви оплаквания от сървара Go Die , моля ни уведомете , за да бъдат проблемите решени.
Will
Will
Admin

Брой мнения : 24
Join date : 10.11.2009
Age : 31
Местожителство : Sofia

http://go-die.omgforum.net

Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Re: Оплаквания

Писане  Dominatrix Сря Ное 11, 2009 5:41 pm

Прекалено много хареси и не много хубав сайт.

Dominatrix

Брой мнения : 9
Join date : 11.11.2009

Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Re: Оплаквания

Писане  Will Сря Ное 11, 2009 7:12 pm

Dominatrix написа:Прекалено много хареси и не много хубав сайт.

Сайтът е направен да гледате кои сървар е ОНЛИНЕ и кои не Smile Аз имам файлове за друг сайт но просто няма смисъл за сега.По натам ако се развиием сериозно ще променим саита Smile даже вие играчите ще го изберете bounce
Will
Will
Admin

Брой мнения : 24
Join date : 10.11.2009
Age : 31
Местожителство : Sofia

http://go-die.omgforum.net

Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty admini

Писане  nqkfa Чет Ное 26, 2009 4:02 am

Zraveite ... v 03 i 57 bqh bannata s nick "os ! Nqkfa!" .... ot admina
"IncredibLe" "Kicked :"vidqMeNaLi (banned for 10 min)" pri polojenie che ne bqh s hack .... admina dori ne izleze da me gleda a prosto si me banna bez prichina ... tova e! Vie si napravete smetkata kakvi admini imate

nqkfa
Гост


Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Re: Оплаквания

Писане  Will Съб Ное 28, 2009 1:18 am

nqkfa написа:Zraveite ... v 03 i 57 bqh bannata s nick "os ! Nqkfa!" .... ot admina
"IncredibLe" "Kicked :"vidqMeNaLi (banned for 10 min)" pri polojenie che ne bqh s hack .... admina dori ne izleze da me gleda a prosto si me banna bez prichina ... tova e! Vie si napravete smetkata kakvi admini imate


Така Първо прочети правилата на форума а за IncredibLe ще бъде предопреден !
Will
Will
Admin

Брой мнения : 24
Join date : 10.11.2009
Age : 31
Местожителство : Sofia

http://go-die.omgforum.net

Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty пф

Писане  ????? Съб Ное 28, 2009 4:27 pm

ххх...не ме интересуват правилата на сайта Ви... исках само да кажа какво стана по най-простия начин.

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Re: Оплаквания

Писане  markss Съб Ное 28, 2009 8:00 pm

tva edin ot nai qkite serveri v cs 1.6 no adminite v serverite sa golemi pedaliii i mnoo tapi :X :X :X banvat kickvat seki dori i da ne e hak naprimer morgan vliza v servera i bez da gleda banva si4ki ot RbK. da ti kaja 4e si mnoo tap brat.... sig i na men she mi kajesh pro4eti pravilata ama da go duxat shibanite pravila..... i vmesto da ban teq koito ne sa hak ban teq koito sa !!!!!!!!!!!

markss

Брой мнения : 2
Join date : 10.11.2009

Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Re: Оплаквания

Писане  Dominatrix Нед Ное 29, 2009 12:37 am

Аз обещах на Вики, че ще и счупа ръцете! bounce

Dominatrix

Брой мнения : 9
Join date : 11.11.2009

Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Incredible

Писане  Speed Fr Вто Дек 01, 2009 1:00 am

Някой да му обясни на малкия палячо Инкредибъл, че когато играем на дъст 2 и той ръши през хикса (аз теро, той контра), като се изкачи и стигне до горе, е нормално да го чуя, и след като се е скрил зад кашона и съм го видял, като стрелям по него и ми изписва, че му взимам кръв е напълно нормално да го убия.
Са не знам какво си мисли, даже не знам дали е наясно от къде съм го убил.
И понеже не познава амх-а и не може да ме банне и ме киква, не ми дава да играя.
Некво доста глупаво дете е, хванал се е упорито, без да помисли изобщо, аз къде съм бил, той какво и как го е направил и т.н.

Още веднъж обесняяям с други думи ... Аз вървя като ТЕРО към хикса, докъто вървя чувам той как руши хикса. Показвам се, Обръщам се на ЛЯВО и виждам как се скрива зад зеления кашон. Почвам да стрелям леко, след като ми изписа, че му взима кръв .. започнах упорито да стрелям. Вкарах му поне 8 hit-а и накрая го довърших с hS.
И малкия паляк, не си дава сметка, че може да съм го чул и видял (видял макар и съвсем малка част от него) и упорито ме киква (щото не познава амх-а и не знае как да ме банне)
Замислете се какви права на кого давате, щото е супер смешно, мен да гони от сървъра, докъто има некъв с ебати ника от сорта на )()@(@)№()(@)№( и ги прави на лютеница със статс от сорта на 40/2 и целия сървър вика банни го банни го и той седи най-тъпо и ходи да коля афк-то в базата

Speed Fr
Гост


Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Incredible

Писане  Speed FR Вто Дек 01, 2009 1:07 am

Някой да му обясни на малкия палячо Инкредибъл, че когато играем на дъст 2 и той ръши през хикса (аз теро, той контра), като се изкачи и стигне до горе, е нормално да го чуя, и след като се е скрил зад кашона и съм го видял, като стрелям по него и ми изписва, че му взимам кръв е напълно нормално да го убия.
Са не знам какво си мисли, даже не знам дали е наясно от къде съм го убил.
И понеже не познава амх-а и не може да ме банне и ме киква, не ми дава да играя.
Некво доста глупаво дете е, хванал се е упорито, без да помисли изобщо, аз къде съм бил, той какво и как го е направил и т.н.

Още веднъж обесняяям с други думи ... Аз вървя като ТЕРО към хикса, докъто вървя чувам той как руши хикса. Показвам се, Обръщам се на ЛЯВО и виждам как се скрива зад зеления кашон. Почвам да стрелям леко, след като ми изписа, че му взима кръв .. започнах упорито да стрелям. Вкарах му поне 8 hit-а и накрая го довърших с hS.
И малкия паляк, не си дава сметка, че може да съм го чул и видял (видял макар и съвсем малка част от него) и упорито ме киква (щото не познава амх-а и не знае как да ме банне)
Замислете се какви права на кого давате, щото е супер смешно, мен да гони от сървъра, докъто има некъв с ебати ника от сорта на )()@(@)№()(@)№( и ги прави на лютеница със статс от сорта на 40/2 и целия сървър вика банни го банни го и той седи най-тъпо и ходи да коля афк-то в базата
Като има некви съмнения, да мине спект и да ме погледа малко, но докъто ме гледа, да си спре кирливата чалгия дето е надънил на слушалките си и да слуша заедно с мен. Щото малката му пилешка глава явно не може да проумее, че тази игра не е за коне с капаци, които вървят в права линия напред и се молят да срещнат някой в гръб и да го убият или по смешното да извадят нож и да го заколят, ахах и после да напишат "осърт ли е осърт ли е" ахаха глупаци.
Да се замисли малкия мушморок Инкредибъл ( IncredibLe ) че играта е за мислещи хора, слушаш гледаш, следиш си радара тва онова и т.н.

Speed FR
Гост


Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Re:markss

Писане  |X3-Morgan-PRO| Сря Дек 02, 2009 11:06 am

Така наречения клан "РБК" ви бан-вам понеже когато няма админ в сървара винаги ама винаги се някой от вашия клан е Хакер ...... (РБК.Бард96) ето веднага пример за това место да седя и да банвам постояно Банвам вс Рбк понеже също се заяждате (bwt Мене правилата мн мн не ги гледам тка че аз не сам като др админи... попринципно не е забранено да се псува в сървара ама мене това не ме греее .... и тка че мислете от там на татака какво ще правите и т.н) и също сте се заяждали с самотна ... голяма грешка Twisted Evil

|X3-Morgan-PRO|

Брой мнения : 4
Join date : 10.11.2009
Age : 31

Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty бан

Писане  Monsta Нед Дек 06, 2009 10:02 pm

morgan симпатяга, аз съм Monsta. Банна ме преди малко, имам множество демота от вера и оня ден, днеска реших да не записвам защото яко ми засича некво.
на 22 години съм, мислиш ли, че ми е нужен хак братле ?
Та аз даже не знам как им се вика там лол айм не ги различавам сидита разни
Ако искаш мога да ти пратя малко демота от тези дни в сървъра, нарочно съм ги направил кратки, между другото има и хакери на тях, който съм спектрил докъто съм бил деад
Тва че съм те убил няколко пъти по странен за теб начин не ме прави хакер.
А конкретно за фрага който ме банна, ти идваш от тъмно аз съм на В и те увам как идваш, за това запонах да дървя докъто се покашеш, взех ти само 10 дмг, ама ти пък ме уби .
Абе не знам, прецени си дали да ми махнеш бана или не
Надявам се поне малко да размишляваш и да си направиш сметката, че играя 70% на радар, 20 % на звук и останалите 10 % стрелба. И играя от лап топ, от който ми е мега странна резол'цията и за тва съм токо слаб, иначе немаше да има кой да ми опонира в сървъра, ако бех на персонален настолен комп с добра конфигурация Wink

Monsta

Брой мнения : 10
Join date : 06.12.2009

Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Re: Оплаквания

Писане  Scarface Сря Дек 16, 2009 9:49 pm

Сега докато си играех влезна Морган... И ми каза, че гоня бан. Нито сега съм играл с хак нито преди в сървъра съм играл с хак. Резултатът ми беше 3 - 3. Попитах гореспоменатия Морган дали още гоня бан и той отвърна "да". И секунди по късно

Kicked :"You got owned: (banned permanently)"
Искам да попитам г-н Морган за какъв се мисли ? Какво като е админ ? Да не би случайно да е бог ? Да не би ние да сме по нисши и той да може да си банва който си иска без основание ??? Искам обяснение защо по дяволите съм баннат за винаги ?

Scarface

Брой мнения : 2
Join date : 16.12.2009

Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty puber e eban vgaza

Писане  tazzzzzz Вто Фев 09, 2010 11:42 am

za6o me ban kato sam bez hak be idiot umrql

tazzzzzz
Гост


Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty puber e eban vgaza

Писане  tazzzzzz Вто Фев 09, 2010 11:44 am

idiot na idiotite

tazzzzzz
Гост


Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Re: Оплаквания

Писане  ????? Съб Фев 13, 2010 6:17 pm

Здравейте аз съм KiLLeR_Ss 'Cause I'm T.N.T.' често играя във вашия сървър .Исках само да попитам , понеже сте ме баннали ама незнам кой , по каква причина е станало така ?

?????
Гост


Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Re: Оплаквания

Писане  Cs-urBaN Сря Май 26, 2010 11:30 am

Така днес господин морганчо ме банна : ето и историята


на инферно в къщата където е вратата аз излязох и му бия глава с дийгал след малко
ми пише : you were be banned from this server : 1000 min :reason: WALL ??????????
МОЛЯ НАПРАВЕТЕ НЕЩО ПО ВАПРОСА !!!! Mad
Cs-urBaN
Cs-urBaN

Брой мнения : 4
Join date : 09.05.2010
Age : 29
Местожителство : Bapна

Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Re: Оплаквания

Писане  Cs-urBaN Чет Май 27, 2010 1:08 pm

Така днес получавам 2рия бан приположение че нямам хак и никои не ме е спеквал


играя си аз мята ме 2йка на стълбите убивам 2ма и ме килват убиват ме и ми пише че съм баннат ?? мога ли да попитам какво става с тия админи в Го Дйе бе ????
Cs-urBaN
Cs-urBaN

Брой мнения : 4
Join date : 09.05.2010
Age : 29
Местожителство : Bapна

Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Доклад за хакер

Писане  helm Пет Юли 30, 2010 4:37 pm

nick: BMW
ip: 94.155.50.254
demo: "http://www.sendspace.com/file/tk7vs9"
helm
helm

Брой мнения : 2
Join date : 30.07.2010
Местожителство : Rousse

http://headshotbg.com http://cs.lulin-net.com

Върнете се в началото Go down

Оплаквания Empty Re: Оплаквания

Писане  Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите